Tarkvaralahendused

Tarkvaralahendused tähendavad tänapäeval, et üha enam tuleb siduda uusi lahendusi olemasoleva tark- ja riistvaraga, et ettevõte püsiks konkurentsivõimeline. Märksõnaks on infosüsteemide pidev ajakohastamine. Kuid kadunud pole ka vajadus asuda nullist nuputama. Seejuures peab pidama silmas, et tulemus töötaks veatult mistahes netilehitseja ning operatsioonisüsteemiga.

Mida aeg edasi, seda olulisemaks muutub ettevõtjate jaoks klientide andmete analüüsimine. Kes nad on? Kuidas nad jõuavad su kodulehele? Kui kaua nad seal aega veedavad? Mida nad sealt otsivad? Kas nad leiavad selle? Kõige täpsemaid vastuseid neile küsimustele pakuvad tänapäevased tarkvaralahendused. Mida rohkem teab ettevõte oma klientidest, seda kasulikum suudab ta neile olla.

Kuid tarkvaraarendus tähendab ka väikeste tehisintellektide loomist, milletaolised võimaldavad vabrikus ühel meistril töötada mitme pingiga. Targad tööriistad tähendavad suuremat tööviljakust väiksemate töökäte hulgaga ning võimalust viia Eesti majandust ideaali – kõrgtehnoloogilise suure lisaväärtusega tootmise – suunas.

Mida aeg edasi, seda rohkem määrab õige tarkvara olemasolu ning selle jooksev ajakohasus ära ettevõtte stardikiirenduse ja saatuse.

Lihtne koduleht või keerukas infosüsteem

Iga tellija on ainulaadne, nagu ka meie tehtud tööd.

Oleme kui rätsepad, kohandume alati tellija soovidega.

Pilvelahendused10 aasta tegutsemist, üle 60 projekti, üle 50 veebilahenduse